Lot No.: 51
Tabakierka
ozdobiona rytowanym ornamentem z akantowych liści i ceowników; pośrodku w akantowej rezerwie kwiatek na tle kratownicy; wnętrze złocone;
srebro próby 84, wys. 1,7 cm, szer. 7,5 cm, głęb. 4,7 cm; waga 84 g.
Rosja, lata 40. XIX w.