Lot No.: 50
Pudełko na pastylki
prostokątne z przegródkami wewnątrz, wierzch i boki pokryte emalia przejrzystą wrzosową na tle giloszowanym z elementami dekoracji ze złotej folii
(tzw. paillons); srebro złocone próby 925; wys. 1,2 cm, szer. 7 cm, głęb. 5,2 cm; waga 110 g.
Finlandia ?, 1 poł. XIX w.