Lot No.: 47
Solniczka
na kolistej , profilowanej stopce, z półkulistą czarką z szerokim
kołnierzem obrzeżonym profilowaną taśmą i gałązkami laurowymi,
wnętrze złocone; srebro próby 3; wys. 4,3 cm,
średnica 8 cm; waga 46 g.
Austro-Węgry, k. XIX w.