Lot No.: 36
Cukiernica skrzynkowa
na czterech kulkach gładka, pionowo żebrowana, pod górna krawędzią profilowana, nakrywka lekko wysklepiona o krawędzi nieregularnej; wnętrze złocone;
srebro próby 4 z głową tukana(800/1000); wys. 10,5 cm, szer. 12,5 cm, głęb. 10 cm; waga 302 g.
Austria, Klagenfurt, lata 20. XIX w. ( po 1922)