Lot No.: 27
Cukiernica w formie puszki
owalna, gładka, wsparta na czterech akantowych nóżkach,
spiralnie puklowana, z nakrywką na zawiasie lekko
wysklepioną; wnętrze złocone; srebro próby 835;
wys. 10,5 cm, szer. 15,5 cm, głęb. 12 cm; waga 234 g
Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Silberwarenfabrik Wilhelm
Binder (czynna 1869-1939), k. XIX w.