Lot No.: 26
Mlecznik
na kolistej stopce, gruszkowaty, pionowo żebrowany i puklowany,
z szerokim wylewem i uchem esowatym, wnętrze złocone;
srebro próby 84; wys. 10 cm, szer. 11,5 cm, głęb. 8,5 cm; waga 130 g.
Petersburg, złotnik Aleksandr N. Sokołow (czynny od 1858), probierz
Aleksandr N. Mitin
(1842-1877), lata 60. XIX w.