Tadeusz DOMINIK (ur. 1928)
Lot No.: 316
Karnawał, 1958
olej, płótno, 64,8 x 81,2 cm; sygn. p. d.: T. Dom;
na odwrociu napis: Karnawał /T. Dominik;