Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)
Lot No.: 313
Kanibale, 1986
olej, płótno, 160 x 149 cm;
na odwrocie napis autorski
olej, płótno, 160 x 149 cm;
na odwrocie napis autorski: WŁODEK PAWLAK / 149 x 160 1986
Wystawiany: Wystawa "Gruppy", Galleri Atrium, Stockholm, marzec 1987