Lot No.: 424

Henryk OPAŁKA (1929-2018)

Lot No.: 424

Dier Kanal

litografia, papier; 59,5 x 72,5 cm (wymiar kompozycji), 65,5 x 80 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisana u dołu: „Dier Kanal” / Litografia 1/10 imp / H Opa
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
Initial price 1 800 zł