Lot No.: 421

Anna SZPRYNGER (ur. 1982)

Lot No.: 421

Bez tytułu, 2013

akryl, płótno; 20 x 20 cm,
sygn. i dat. na odwrocie: ANNA SZPRYNGER / 2013.
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
Initial price 3 000 zł