Kazimierz WILK (ur. 1943)
Lot No.: 420
Pejzaż z piramidą
olej, płótno; 35 x 35 cm;
sygn. K. Wilk;
estymacja: 1 700 - 1 900 zł
sygn. K. Wilk;
estymacja: 1 700 - 1 900 zł