Aleksandra JAS (ur. 1998)
Lot No.: 418
Suszenie w Wenecji, 2023
olej, płótno; 73 x 92 cm;
sygn. p. d.: AJ (monogram wiązany ujęty w kwadrat);
estymacja: 3 800 - 4 600 zł
estymacja: 3 800 - 4 600 zł