Lot No.: 418

Aleksandra JAS (ur. 1998)

Lot No.: 418

Suszenie w Wenecji, 2023

olej, płótno; 73 x 92 cm;
sygn. p. d.: AJ (monogram wiązany ujęty w kwadrat);
estymacja: 3 800 - 4 600 zł
Initial price 3 500 zł