Krzysztof LUDWIN [KRIS] (ur. 1962)
Lot No.: 417
Alicante z wyobraźni, 2023
akryl, płótno, 100 x 40 cm; sygn. p. d.: LUDWIN; na odwrocie opis autorski: Krzysztof / LUDWIN / Alicate / z wyobraźni / 2023
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
estymacja: 5 500 - 6 500 zł