Lot No.: 413

Zdzisław LACHUR (1920-2007)

Lot No.: 413

Żydowscy skrzypkowie

olej, płyta pilśniowa; 49,5 x 55 cm;
sygn. l. d.: Z.LACHUR.
estymacja: 3 000 - 3 500 zł
Initial price 2 700 zł