Lot No.: 411

Jan ANISEROWICZ (1929-2007)

Lot No.: 411

Powstanie życia, 1974

olej, płótno; 105 x 73 cm
sygn. p. d.: JAN ANISEROWICZ.
estymacja: 4 500 - 5 000 zł
Initial price 4 200 zł