Lot No.: 405

Agnieszka SANDOMIERZ (ur. 1978)

Lot No.: 405

Bez tytułu, 2012

tempera żółtkowa, płótno; 85 x 110 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Agnieszka / Sandomierz / 2012.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Initial price 3 000 zł