Lot No.: 310

Katarzyna ŚRODOWSKA (ur. 1971)

Lot No.: 310

Fragmenty-kompozycja geometryczna, 2025

olej, płótno; 130 x 110 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie
estymacja: 11 000 - 15 000 zł
Initial price 10 000 zł