Lot No.: 306

Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)

Lot No.: 306

Pejzaż, 2014

olej, płótno; 78 x 83 cm;
sygn. i dat. śr. g.: S.MŁODOŻENIEC 2014;
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
Initial price 11 000 zł