Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)
Lot No.: 306
Pejzaż, 2014
olej, płótno; 78 x 83 cm;
sygn. i dat. śr. g.: S.MŁODOŻENIEC 2014;
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
estymacja: 12 000 - 14 000 zł