Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)
Lot No.: 303
Polacy formują flagę narodową, 2012
olej, ołówek, płótno; 24 x 33 cm;
na odwrocie opis autorski: WŁODZIMIERZ PAWLAK / POLACY FORMUJĄ FLAGĘ NARODOWĄ / 24 x 33 / 2012.
estymacja: 28 000 - 32 000 zł
estymacja: 28 000 - 32 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)