Lot No.: 302

Tadeusz DOMINIK (1928 - 2014)

Lot No.: 302

Pejzaż, 2010

olej, płótno; 65 x 92 cm;
sygn. p. d.: Dominik
estymacja: 45 000 - 50 000 zł
Initial price 40 000 zł *
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)