z reliefową sceną rodzajową w lustrze; wąski, płaski kołnierz ozdobiony
motywami kwiatowymi; na spodzie w kwadratowym obramieniu sygnatura;
mosiądz patynowany, złocony; wys. 2,5 cm, średn. 31 cm;
Japonia, XIX/XX w.