Lot No.: 606
Plakieta wotywna
srebro repusowane i rytowane;
dł. 16,5 cm, szer. 12 cm, waga 71 g.
Śląsk ?, k. XVII - pocz. XVIII w.
prostokątna, ażurowa, ozdobiona suchym akantem, z owalną, gładką rezerwą pośrodku, w której rytowany napis wiązany MARA (Maria?), nad nim stylizowana omega, poniżej serce przebite strzałą. Sygnowana trudną do identyfikacji cechą
miejską i monogramem złotnika (CH?)
srebro repusowane i rytowane; dł. 16,5 cm, szer. 12 cm, waga 71 g.