Ludwik STASIAK (1858 - 1924)
Lot No.: 285
Podszepty
olej, płótno,
54 x 84,5 cm
olej, płótno, 54 x 84,5 cm
Interesujący obraz ukazujący wpływy twórczości Jacka Malczewskiego na środowisko malarzy krakowskich. Postać starego mężczyzny nad zdobioną miniaturami księgą to autoportret Stasiaka.