Malarz nieokreślony, flamandzki (XVII w.)
Lot No.: 260
Portret konny
olej, deska, 33 x 25,5 cm;
Na odwrocie napis
olej, deska, 33 x 25,5 cm;
Na odwrocie napis:
N: 19. / Le comte de Bouguois / par Van Dyck.
Malarz nieokreślony, flamandzki (XVII w.) naśladowca Van Dycka