Wojciech WEISS (1875 - 1950)
Lot No.: 239
Morze
akwarela, papier, 23 x 33 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WW
sygn. p. d.: WW
Na odwrocie stempel owalny: ZE ZBIORU DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA / DOM ARTYSTY z faksymile monogramu artysty WW niżej nr
001654