Mela MUTER (1876 - 1967)
Lot No.: 207
Pejzaż miejski z rzeką ok. 1927
akwarela, na podrysowaniu ołówkiem,
papier, 33 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Muter