FIRMA DOYAL CHAND NANDY CO
Lot No.: 824
Zegarek biurkowy art deco
brąz złocony, srebrzony, emaliowany, giloszowany, 8,5 x 8,5 cm;
sygn. na tarczy: „Doyal Chand Nandy co”; Kalkuta, lata 30. XX w.
estymacja: 2 200 - 2 400 zł
estymacja: 2 200 - 2 400 zł