Lot No.: 824

FIRMA DOYAL CHAND NANDY CO

Lot No.: 824

Zegarek biurkowy art deco

brąz złocony, srebrzony, emaliowany, giloszowany, 8,5 x 8,5 cm;
sygn. na tarczy: „Doyal Chand Nandy co”; Kalkuta, lata 30. XX w.
estymacja: 2 200 - 2 400 zł
Initial price 2 000 zł