KRUPSKI i MATULEWICZ (firma czynna 1909-1944)
Lot No.: 710
Papierośnica z herbem Lis
srebro próby 3, częściowo złocone cechowane, emalia przejrzysta; wys. 2 cm, szer. 11 cm, głęb. 8 cm; waga 123 g.
Polska, Warszawa, lata 30. XX w.
estymacja: 2 200 - 2 400 zł
estymacja: 2 200 - 2 400 zł