Lot No.: 709
Zestaw 6 łyżeczek do kawy z herbem Jastrzębiec
srebro złocone cechowane, dł. 12 cm, waga 126 g.
Polska, Warszawa, lata 30. XX w.
estymacja: 1 700 - 1 900 zł
estymacja: 1 700 - 1 900 zł