Lot No.: 512

Lot No.: 512

Zegar kominkowy zwieńczony wazą

brąz złocony, mosiądz, stal, emalia, szkło; wys. 42 cm; szer. 32 cm; głęb. 17 cm.
Francja, 3 ćw. XIX w.
estymacja: 7 000 - 8 000 zł
Initial price 6 000 zł