Lot No.: 503

Lot No.: 503

Kufel

srebro niecechowane, częściowo złocone; wys. 22 cm, szer. 21 cm, głęb. 12 cm; waga 1712 g.
Szwecja, 4 ćw. XVIII w.
estymacja: 18 000 - 22 000 zł
Initial price 16 000 zł