Lot No.: 212

KUSA - Odlewnia Żeliwa i Brązu (XIX / XX w.)

Lot No.: 212

Żniwiarka

żeliwo, odlew, patyna czarna; wys. 21 cm, dł. 23,5 cm, szer. 11 cm;
Rosja, Południowy Ural, pocz. XX w.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
Initial price 3 600 zł