KUSA - Odlewnia Żeliwa i Brązu (XIX / XX w.)
Lot No.: 212
Żniwiarka
żeliwo, odlew, patyna czarna; wys. 21 cm, dł. 23,5 cm, szer. 11 cm;
Rosja, Południowy Ural, pocz. XX w.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
estymacja: 4 000 - 4 800 zł