Lot No.: 202

Marcin JARRA - warsztat brązowniczo-platerniczy

Lot No.: 202

Góral

brąz; wys. 28 cm; szer. 11 cm; nie sygn.
Kraków, 1 ćw. XX w.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
Initial price 6 800 zł