Marcin JARRA - warsztat brązowniczo-platerniczy
Lot No.: 202
Góral
brąz; wys. 28 cm; szer. 11 cm; nie sygn.
Kraków, 1 ćw. XX w.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
Kraków, 1 ćw. XX w.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł