Lot No.: 161

Malarz nieokreślony, włoski (?), XVIII w.

Lot No.: 161

Święta męczennica

olej, płótno naklejone na deskę;
18 x 14 cm.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Initial price 1 800 zł