Malarz nieokreślony, włoski (?), XVIII w.
Lot No.: 161
Święta męczennica
olej, płótno naklejone na deskę;
18 x 14 cm.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
18 x 14 cm.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł