L. DORIES XIX / XX w.
Lot No.: 157
Scena pastoralna
olej, płótno; 39 x 78 cm;
sygn. p. d.: L. Dories.
estymacja: 3 400 - 3 800 zł
sygn. p. d.: L. Dories.
estymacja: 3 400 - 3 800 zł