Lot No.: 154

Bolesław STAWIŃSKI (1908-1983)

Lot No.: 154

Portret pani z jej kotami

olej, płótno; 74 x 56 cm;
sygn. l. d.: B.Stawiński.
estymacja: 12 000 - 15 000 zł
Initial price 11 000 zł