Lot No.: 149

Irena NOWAKOWSKA-ACEDAŃSKA (1906-1983)

Lot No.: 149

Katedra na Wawelu

olej, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. p. d.: I. NOWAKOWSKA / - ACEDAŃSKA
estymacja: 2 600 - 3 000 zł
Initial price 2 500 zł