Zenon KONONOWICZ - Bosy (1903-1971)
Lot No.: 148
Miasteczko
olej, płótno; 34 x 43 cm;
sygn. p. d.: Konon.
estymacja: 3 200 - 3 600 zł
sygn. p. d.: Konon.
estymacja: 3 200 - 3 600 zł