Lot No.: 147

Zenon KONONOWICZ - Bosy (1903-1971)

Lot No.: 147

Motyw z Kazimierza Dolnego nad Wisłą

olej, płótno; 28,5 x 36 cm;
sygn. l. d.: Bosy
estymacja: 2 700 - 3 000 zł
Initial price 2 500 zł