Lot No.: 142

Konstanty MACKIEWICZ (1894-1985)

Lot No.: 142

Wąwóz hiszpański

olej, płyta pilśniowa; 75 x 65 cm;
sygn. p. d.: K. Mackiewicz.
estymacja: 8 000 - 9 000 zł
Initial price 7 500 zł