Konstanty MACKIEWICZ (1894-1985)
Lot No.: 142
Wąwóz hiszpański
olej, płyta pilśniowa; 75 x 65 cm;
sygn. p. d.: K. Mackiewicz.
estymacja: 8 000 - 9 000 zł
sygn. p. d.: K. Mackiewicz.
estymacja: 8 000 - 9 000 zł