Lot No.: 141

Antoni WIPPEL (1882-1969)

Lot No.: 141

Capri

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 25,5 x 35 cm;
sygn. i opisana p. d.: AWippel / Capri.
estymacja: 2 000 - 2 300 zł
Initial price 1 900 zł