Lot No.: 140

Henryk MUSIAŁOWICZ (1914-2015)

Lot No.: 140

W drodze, ok. 1944

olej, tektura; 19,5 x 26 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: HMUSIAŁOWICZ
estymacja: 2 800 - 3 200 zł
Initial price 2 400 zł