Lot No.: 137

Jerzy FEDKOWICZ (1891-1959)

Lot No.: 137

Pejzaż letni

olej, płótno; 60 x 73 cm;
sygn. l. d.: FEDKOWICZ
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
Initial price 5 800 zł