Lot No.: 136

Anna WEINGRUN-LIEBLICH (1904-?)

Lot No.: 136

Pejzaż

olej, płótno, 50 x 60 cm;
sygn. p.d.: A. Weingrunen
estymacja: 8 000 - 9 000 zł
Initial price 7 000 zł