Lot No.: 134

Jerzy FEDKOWICZ (1891-1959) - przypisywany

Lot No.: 134

W sadzie

olej, płótno;
86 x 99 cm.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
Initial price 10 000 zł