Jan Piotr HRYNKOWSKI (1891-1971)
Lot No.: 132
Martwa natura z pajacami, 1958
olej, płótno, 81 x 65 cm;
sygn. p. d.: j.hrynkowski 958
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
sygn. p. d.: j.hrynkowski 958
estymacja: 5 000 - 6 000 zł