Lot No.: 131

Ernst BÜCHNER (1886-1951)

Lot No.: 131

Martwa natura z książkami

olej, deska; 45,5 x 58 cm;
sygn. l. d.: E. B.
estymacja: 2 200 - 2 400 zł
Initial price 2 000 zł