Feliks SYPNIEWSKI (1830-1902)
Lot No.: 124
Para w strojach ludowych
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 29,5 x 22 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Sypniewski
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
sygn. p. d.: Sypniewski
estymacja: 5 000 - 6 000 zł