Lot No.: 124

Feliks SYPNIEWSKI (1830-1902)

Lot No.: 124

Para w strojach ludowych

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 29,5 x 22 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Sypniewski
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Initial price 4 600 zł