Lot No.: 123

W. PORAJ-PODLEWSKI, XX w.

Lot No.: 123

Plotą wianki

olej, płótno; 58,5 x 90 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. Poraj-Podlewski 1933.
estymacja: 4 300 - 4 800 zł
Initial price 4 000 zł