Lot No.: 118

Alfred TERLECKI (1883-1973)

Lot No.: 118

Po drzewo do lasu

olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: ALFRED TERLECKI
estymacja: 3 700 - 4 200 zł
Initial price 3 500 zł